wiercenie studni głębinowych

Studnie głębinowe Krzysztofa Ząbka z miejscowości Skawa charakteryzują się wysoką jakością i konkurencyjną ceną. Jeśli mieszkacie Państwo w województwie małopolskim i chcielibyście wywiercić u siebie studnie, to warto zapoznać się z ofertą którą oferuje ten studniarz, który posiada 20 lat doświadczenia w tej branży. Specjalność firmy, to wiercenie studni głębinowych najnowocześniejszymi metodami, które dostępne są na rynku. Ogromne doświadczenie i wysokiej jakości maszyny sprawiają, że możliwe jest wywiercenie studni już w 3 godziny. Wszyscy zainteresowani powinni zapoznać się z ofertą odwiedzając stronę internetową. Polecam.


GEOTEST kotwy gruntowe

Przedsiębiorstwo Geotest posiada swoją siedzibę w Tychach. Od wielu lat funkcjonuje na rynku prac geologicznych i inżynieryjnych nie jedynie na obszarze województwa śląskiego, lecz również w całym kraju. Angażuje poprawnie przeszkolonych oraz kompetentnych pracowników, którzy zapewniają najlepszą jakość wszelkiego z wykonanych zleceń. Zajmuje się między innymi wierceniem studni głębinowych, umacnianiem fundamentów budowli oraz pracami odwodnieniowymi. Wciąż rozszerza ofertę własnych usług i dostosowuje ją do bieżącego zapotrzebowania klientów. Rozporządza specjalistycznym parkiem maszynowym, jaki umożliwia precyzyjne wykonanie wszelkiej z usług. Więcej danych na witrynie.

wiercenie studni

Jeśli interesuje Państwa wiercenie studni, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy firmą działającą na terenie województwa małopolskiego specjalizującą się właśnie w wierceniu studni. Posiadamy specjalnie przystosowany do tego rodzaju prac sprzęt, który jest nowoczesny i działa bezproblemowo. Pracownicy doskonale znają się na swojej pracy, więc bez problemu zlokalizujemy i znajdziemy najodpowiedniejsze miejsce na odwiert. Wszystkich zainteresowanych odsyłam na naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej informacji na temat naszej firmy. Dajemy gwarancję zadowolenia z wykonanych prac!

Geotest geofizyka usługi

Zakład Robót Geologiczno-Inżynierskich Geotest, mający swoją siedzibę w Tychach, to specjalistyczna firma branży budowlanej. Dla naszych klientów realizujemy specyfikacje geologiczne i hydrologiczne, potrzebne do wykonania prac z zakresu wiercenia studni głębinowych, odwodnienia, twardnienia podłoża, palowania, posadowienia na palach. Rozporządzamy odpowiednim sprzętem pozwalającym na wykonywanie specjalistycznych prac geologiczno-inżynierskich. Nasi wysoko kwalifikowani specjaliści, solidność i kompetencja, to wizytówka naszej firmy. Posiadamy własny specjalistyczny sprzęt budowlany, taki jak wiertnice, pompy cementacyjne. Szczegółową ofertę znajdą Państwo na stronie:

Zakład Usług Geologicznych MaKarGEO

Wykonujemy szeroki zakres usług związanych z geologią, geotechniką, ochroną środowiska i gospodarką wodną. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, firm jak i do instytucji samorządowych. Działamy na terenie województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. - Projekty, dokumentacje geologiczne (hydrogeologiczne, geologiczno-inżynierskie, złożowe) - Dokumentacje geotechniczne - Operaty wodno-prawne - Raporty i oceny oddziaływań na środowisko - Wiercenia studni - Wiercenia pod pompy ciepła - Wiercenia pod złoża - Mikropalowanie - Ocena warunków gruntowo-wodnych pod inwestycje (domki jednorodzinne, przydomowe oczyszczalnie ścieków, itd. )